Tajemnice starej szafy

Witam serdecznie wszystkich! …mam nadzieję, że jeszcze ktoś się tutaj ostał.

Ostatnie kilka tygodni byłem dość zalatany, ale gdy alma mater wzywa, należy sentymenty odłożyć na bok i bronić… się. Jako, że szczęśliwie wróciłem z tarczą znów mogę rozmyślać o tematach hobbystyczno-gawędziarskich i opowiadać Wam to i owo, a będąc w rozjazdach trafiłem na kilka ciekawostek.

Na początek opowiastka o starej szafie, a właściwie o przechowalni długoterminowej, w której moje stare rupiecie czekały sobie już jakiś czas. Wracając w akademickie progi nie omieszkałem zajrzeć co też właściwie tam zostawiłem – bo wiadomo, pamięć, choć doskonała, bywa krótka – i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu i uciesze jednocześnie trafiłem na taki oto zbiorek:

Zatem pamiętajcie aby od czasu do czasu zerkać do starych szaf, piwnic czy strychów, bo nie wiadomo jakie ciekawostki mogą tam czekać.

Miłego poniedziałku!!!

Advertisements

One thought on “Tajemnice starej szafy

  1. Ja już przejżałem wszelkie możliwe kąty w domu..nic niestety więcej, ponad to co już odkryte, nie znalazłem. :/ Ale masz rację. Szukać trzeba, bo to co kiedyś rzuciliśmy gdzieś za szafę jako rzecz zbędną, dziś okazuje się wieeelkim znaleziskiem 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s