Happyland – Christmas set



Happyland jest serią zabawek ze stajni Early Learning Centre (ELC – w Polsce produkty tej firmy sprzedawane są w sklepach Mothercare). Zabawki Happyland są przeznaczone dla gnomików w wieku od około roku/półtora i prezentują bardzo wesoły i radosny świat z domkami, samochodami, rakietami, łodziami podwodnymi, jednym zdaniem wszystkim co potrzebne do codziennego przeżywania wspaniałych przygód. Ludziki Happyland są wielkością zbliżone do ludzików LEGO Duplo i świetnie współgrają z nimi w zabawie. Figurki są wykonane z elastycznego tworzywa tworzącego jednolity kształt bez ruchomych elementów, dzięki czemu bez obawy można je zostawić w rękach najmłodszych.

W tym wpisie prezentuję aktualną nowość, zestaw świąteczny. Zestaw składa się z czterech figurek (Świętego Mikołaja, śnieżnego bałwanka, renifera i dziewczynki obdarowanej prezentem) oraz ze świątecznego drzewka i sań Świętego Mikołaja.
U mnie zabawki Happyland bardzo się sprawdzają a taki okolicznościowy zestaw to doskonały sposób na wyjaśnienie kto to Mikołaj i reszta świątecznej kompanii.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s