LEGO Club Magazyn (6) 5/2013


Dziś w skrzynce na listy czekał na mnie kolejny – chyba już ostatni w tym roku – numer magazynu LEGO Club. Jak na koniec roku przystało magazyn pełen zimowo-świątecznej tematyki, co widać już po okładce.
Co w środku? Jak zwykle komiksy (aż trzy, ale każdy tylko na 2 strony), zdjęcia budowli dzieciaków, oraz mnóstwo reklam produktów LEGO – jak to na świąteczne wydanie przystało. Dodatkowo w numerze dwie strony o świętach (poza “ciekawostkami” o Bożym Narodzeniem dowiemy się też co to Kwanzaa i Chanuka) oraz trzy pytania do Jensa Frederiksena – projektanta i dyrektora kreatywnego LEGO… dosłownie trzy pytania, na jednej stronie…
Ogólnie dzieciaki pewnie jak zwykle się ucieszą, natomiast dorośli raczej nie znajdą w tym numerze nic dla siebie… a wielka to szkoda.

Na pocieszenie do magazynu był dodany krążek DVD z wersjami demo (na PC) dwóch gier ze świata LEGO: Władcy pierścieni oraz Batmana 2.

Advertisements

5 thoughts on “LEGO Club Magazyn (6) 5/2013

  1. Faktycznie DVD, nawet na zdjęciach widać, poprawione! CD napisałem tak “z przyzwyczajenia”… a co do gier, to taki ze mnie gracz, że krążek pewnie nigdy nie trafi do czytnika 🙂

  2. A drugiej płytki (też DVD) z filmikiem Lego Friends nie dostałeś? Może dodają tylko gdy gazetka jest zaprenumerowana dla dziewczynki?

    • Ha! Dostałem tylko gry, friendsów ani śladu. Chyba faktycznie dodatki sa zależne od tego czy prenumerata jest na chłopca czy na dziewczę. A jak trn filmik? Ciekawy?

      • Filmik to “Urodzinowa niespodzianka dla Stephanie”, jeden z odcinków, które można kupić osobno na DVD. Za mało klockowy (choć reklama zestawów jest), ale sympatyczny, taka typowa dziewczynkowa historyjka o przyjaźni (22min). Do tego na płytce reklamy. Czyli dziewczynki jak na razie wyszły na prenumeracie lepiej 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s